Novinka

Prémiové krmivo Zuii? To je vážně maso

Zajímáte se o to, co servírujete rodině k večeři na talíř? V tom případě nezapomeňte ani na svoji šelmu. Na porci šťavnatého masa si každý tygr domácí pochutná!
Prémiové krmivo Zuii? To je vážně maso

Zajímáte se o to, co servírujete rodině k večeři na talíř? V tom případě nezapomeňte ani na svoji šelmu.  Na porci šťavnatého masa si každý tygr domácí pochutná!


Miska plná proteinů

Kočka je masožravec. Proto je důležité, aby se její jídelníček skládal hlavně z masa. Méně kvalitní krmiva obsahují plniva jako je sója, kostní moučka, obiloviny a cukry. Opravdové maso je v nich zastoupené jen ve velmi malém množství. Prémiové krmivo KittyCare/Zuii je pravý opak. Konzery jsou masem doslova nadupané. Jako skutečná šelmí kořist!


Opravdové maso

Jenže  není maso jako maso. I mezi masovými krmivy jsou velké rozdíly. Často se pod názvem 100% maso schová i masový separát, tedy zbytky kostí nebo kůže.

Vysoce hodnotné krmivo KittyCare/Zuii oproti tomu obsahuje pouze čistou svalovinu. V každé porci tak svému miláčkovi naservírujete jen to nejlepší z masa.


Pro mlsné jazýčky

Opečovávaná domácí kočička dokáže být pěkně mlsná. Proto jsme připravili tři varianty prémiového krmiva se 100% obsahem masa. Je libo kuřecí, hovězí nebo lososové menu? Prvotřídní maso KittyCare/Zuii pochází z prověřených chovů a tak máte vždy jistotu, že své kočce podáváte krmivo té nejvyšší možné kvality.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.