Náš příběh

Staráme se o ty, co se starají

KittyCare je nová progresivní značka pro steliva nejvyšší jakosti a speciální produkty pro kočičí hygienu a stravu. Poprvé jsme ji s úspěchem představili na mezinárodním veletrhu Interzoo v Norimberku. Jde o řadu unikátních produktů, které jsme vyvinuli ve spolupráci s veterináři a i smotnými chovateli.

KittyCare přichází s revolučním způsobem péče, který se nezaměřuje jen na kočky, ale také chovatele. Svými invovativními výrobky, unikátními výhodami i filosofií založenou na chovatelské osvětě má za cíl zlepšit kvalitu hygieny domácích mazlíčků a především přinášet jejich páníčkům více pohodlí a volného času. To vše v duchu našeho sloganu: „Staráme se o ty, kdo se starají“.

Náš přírodní bentonit má jedinečné vlastnosti. Vznikl na bázi ryolitického vulkanismu a vyznačuje se vysokou absorpční schopností jak tekutin, tak i pachů. Obsahuje pevnou zeolitickou mřížku, která zaručuje minimální prašnost a drobivost a po kočičí potřebě vytváří tvrdé hrudky. V řeči koček Vám to výrazně usnadní úklid a ušetří čas.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.