5 designových doplňků do bytu. Schváleno kočkami!

5 designových doplňků do bytu. Schváleno kočkami!

Doladili jste moderní design svého bydlení do detailu a přemýšlíte, jak z něj udělat šťastný domov i pro svého kočičího miláčka?  Výrobci potřeb a doplňků pro kočky vyslyšeli naše prosby a tak už nemusíme dělat žádné kompromisy. Kočičí nábytek a doplňky jsou dnes funkční a estetické zároveň!

Stylový odpočinek
Kolik šlofíků si vaše kočka v průběhu dne dá? Věřte, že prospí klidně 15 hodin denně. Pořídit jí designové odpočívadlo se tak zdá jako dobrá investice. Jednodušší z nich jsou vyrobené z plsti nebo kartonu. Náročnější mazlíčci si zdřímnou v elegantním pelíšku ze dřeva, který bude ladit s interiérem bytu.

Broušení drápků
Pokud vaše kočka bydlí jen v bytě a nebrousí si drápky o stromy, koupi škrabadla se nevyhnete. Nudným sloupkům omotaným provazem už ale odzvonilo! Baví vás práce světových designérů? Tak to se pokochejte dílem od Jamese Owena. Jeho škrabadlo Leo je vyrobené z vrstveného dřeva a základnu tvoří leštěný kov. Radost pohledět!

Jako z budoucnosti
Kočičí toalety po zásahu šikovného designéra volaly už roky!  Za futuristické záchůdky už se nemusí stydět kočky, ani jejich majitelé. Většina z nich navíc neladí jen oku. Jsou praktičtější pro čištění a obsahují filtry pohlcující pachy nebo parfémované části.

Prostřeno
Řekněme si to na rovinu. Kočku víc zajímá obsah než vzhled její misky. Ale vás její moderní nádobí určitě zaujme. Kombinace tvarovaného dřeva a bílého porcelánu je stylově čistá. Miska z pravého kamene je řešení pro všechny čtyřnohé rozlévače vody.

Zlobení povoleno
Od dob papírku na provázku jsme ušli dlouhou cestu. Dnešní kočičí hračky jsou výrazně propracovanější ga zapadají do stylových interiérů našich domovů. Obi, kterou vytvořilo Studio Neat, je chytrá laserová hračka, kterou kontrolujete a ovládáte Iphonem. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.